Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

-NEW-Moje Škoda 110LS-NEW-

Něco málo o mojí Škodě 110LS
 
Škodu 110LS sem koupil 13.12 v tuningu. Sice je natřená HEMRLAJTEM a válečkem ale to nevadi. 
Je lehce udělaná do tuningu,náporovej chladič ve předu,tuning prahy,motor FAVORIT 136,palubovka z ERKA,závodní kola s límcem,5stupnová převodovka,folie  atd..
 
Jaký stím mám plány???
Rozebrat a dát ji do červený s bílýma pruhama. Udělat motor, a dát vnitřek do červený. 
Momentálně je rozebraná kromě motoru a palubovky. 
Brzy by se mělo brousit a dávát do plniče . Další novinka už jsou venku skla přední a zadní jěště vyhodim motor a jede se na broušení. Dne 30.1. 2009 jsme vyndali motor.Takže další pokrok :-)
 

                        ???Jak to všechno začalo??? 

Takže to začalo když dědovy končila technická a už ji nechtěl obnovovat . Tak sem si řekl že by jsem si jí mohl vzít a tak mi ji nechal. Pomalu sem ji začal odstrojovat a vypadla na mě sedačka se šroubem a už jsem zjistil že to tam je shnilý. Po pár dnech jsem odstrojil přední čelo s předníma blatníkama už bylo jistý že se to bude muset koupit nový. Druhý den jsem odstrojil zadní blatníký a bylo to! Zadní podběhy se začaly sypat jako domeček z karet a bylo hotovo hned jsme zjistil že musim vyndat motor jinak že mi to spadne tak jsem vyndal motor a odstrojil celou kastli. Chvíle dumání jak podběhy zachránit(no šance jediná vyvařit). Jednou večer asi v 21:00 hodin mi volá znamý že se zastaví, že mi něco chce ukázat přijede a říka hele nechceš Škodovku 110LS ?? A já řikam proč ? A on řiká no tak takhle je shnilá a tadle je v tuningu. A bylo to ve čtvrtek 13.12 jsme proto jeli do TŘEBÍČE . Cesta šla ale pak ty prdele :-).Tak jsme přijeli ke garáži kde byla uskladněná a šli jsme ji omrknout jediný co mě zarazilo bylo to že byla natřená nákým HEMRLAJTEM a přejetá válečkem. Postupně jsme ji prošli nastartovali pobouchali jestli nění shnilá a zjistily že má ŠÍBR no senza jsem vykřikl !! Pak jsme se dohodly na penězích naložily na vlek a tradá Poděbrady. Večer když jsme ji přivezli sundali z vleku a projel se na dvůr tak jsem se najednou zamiloval :-)) A druhý den musela nastat projíždka jak jinak že? A tak jsem koupil benzin a tradá MALÁ STRANA tam jsem přijel na letiště a zkoušel co to dovede . Když jsem ji testoval zjistil sem že nemá tah a začala svítit červená kontrolka absolutně jsem něvěděl k čemu patří :-). Tak sem se začal strachovat a jel jsem radši domů, když jsem přijel tak sem vycucnul benzin a začal jsem zjištovat čim to je? Zjistil jsem že karbec má bejt rovně a né na křivo a práce začala rozebírání! Postupem času jak jsem to rozebíral nebyla nikde žádná díra ted´ momentálně je celá rozebraná a připravená na broušení kromě motoru . Dne 30.1. jsem vyhodil motor už se sundává barvožroutem bodíčko.

TOPlist